Chłodnie do przechowywania trumien, komory chłodnicze do przechowywania zwłok, chłodnie na ciała, komory mroźnicze na preparaty, wszystko co przeznaczone do zapewnienia bezpiecznego i zgodnego z przepisami przechowywania zwłok. O standardowych wymiarach (danych) możemy mówić jedynie w przypadku małych chłodni (mroźni) zwykle od 1 do 4 komorowych, chociaż też wymagają pewnego dostosowania do warunków zabudowy w Twoim zakładzie oraz również istnieje kilka rozwiązań (np z lub bez podłogi). Pozostałe rozmiary (wielokomorowe, na wiele trumien, tac) ze względu na swoje rozmiary muszą być uzgodnione bardziej szczegółowo, Nie istnieją ograniczenia rozmiarów, zrobimy taką komorę chłodniczą jaką potrzebujesz.

Chłodnie i mroźnie są zwykle produktem indywidualnym, więc trudno tu mówić o produkcie standardowym, to co tu możesz zobaczyć to przykład. Jeśli poszukujesz specjalnej chłodni, której nie znalazłeś na naszej stronie, prosimy o kontakt. Zadzwoń. Przedstawimy ofertę, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania.


Poza chłodniami mogą Cię zainteresować również:

1. Regały na tace i trumny,  2. Wózki podnośnikowe do obsługi chłodni, 3. Wózki do przewożenia ciała, 4. Stoły sekcyjne 5. Stoły do mycia i kosmetyki. Skorzystaj z menu po lewej.


 

Chłodnie na zwłoki w trumnach i na tacach

Komora chłodnicza AKCn - chłodnia na ciała lub trumny

Chłodnia na zwłoki, chłodnie na trumny (lub ciała na ...

Komora mroźnicza AKMn - mroźnia na ciała

Komory mroźnicze (temperatura wewnątrz ok -10 lub mniej). ...

Wyposażenie pomieszczenia chłodniczego na ciała APCbWn

Wykonujemy pomieszczenia chłodnicze do przechowywania ciał ...

Sarkofag katafalk- komora chłodnicza - przeszklona chłodnia AKCS

Katafalk chłodniczy - Sarkofag to chłodnia do kaplicy lub ...

Taca na ciało do chłodni ATC

Taca na ciało, do przechowywania w chłodni. Tace mogą być ...

Komora chłodnicza na kwiaty ARCKn

Chłodnia na kwiaty. Poręczna, funkcjonalna i estetyczna ...