Komora chłodnicza na kwiaty ARCKn

Chłodnia na kwiaty. Poręczna, funkcjonalna i estetyczna komora chłodnicza do przechowywania kwiatów, zamów dla swojej kwiaciarni.
Chłodnia na kwiaty do przechowywania kwiatów ciętychKliknij aby powiększyć zdjęcie
Description

 

Polski produkt w 100% wyprodukowany w Polsce przez polskich pracowników.

Chłodnie wykonujemy wykorzystując najwyższej jakości komponenty, zwracając szczególną uwagę na detale i szczegóły które może zauważyć każdy, kto spojrzy na chłodnię na kwiaty naszej produkcji. Prace wykonujemy z taką szybkością, aby zwrócić uwagę na każdy element. Jeśli zależy Ci na perfekcyjnym wykonaniu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zastosowanie odpowiednich materiałów najwyższej jakości, perfekcyjnie dostosowanych do pełnionej funkcji, w połączeniu ze starannością ręcznego rzemiosła pozwala na uzyskanie niezwykłych rezultatów.

 

Chłodnia na kwiaty przeznaczona jest do przechowywania kwiatów, zapewnia dłuższą żywotność kwiatom ciętym w każdej kwiaciarni.

Zapewnia Tobie większe przychody - nie musisz wyrzucać nie sprzedanych kwiatów. Kwiaty zawsze będą się doskonale prezentowały.

Jeśli wybierzesz chłodnię z przeszklonymi drzwiami, to klient będzie widział kwiaty, które możesz mu wydać prosto z chłodni.

Jest wiele możliwości budowy takiej chłodni, poniżej przedstawiamy rozwiązanie standardowe.

  • Samodzielnie pracujące urządzenie, wystarczy podłączyć do sieci 230V.
  • Sterownik automatyczny jest raz ustawiony i działa bez konieczności zmiany ustawień.
  • Możliwa indywidualna zmiana ustawień temperatury, wyłączania się itp (wszystko zgodnie z dostarczoną instrukcją obsługi).
  • Wnętrze wykonane ze stali kwasoodpornej: ścianki, półki, uchwyty (uwaga: jedynie Arper proponuje w standardzie stal nierdzewną kwasoodporną w standardzie).
  • Część zewnętrzna wykonana z blachy lakierowanej.
  • Duże drzwi ułatwiające wykładanie i wyjmowanie kwiatów z chłodni.
  • Roboczy przedział temperatur: +2 do +10
  • Gwarancja: 24 miesiące na całość, razem z układem chłodzącym (agregatem)
  • Liczba poziomów roboczych: 3
  • Regulowana wysokość poziomu roboczego.

 

Naszą estetyczną chłodnię na kwiaty możesz postawić na sali sprzedażowej i będzie się doskonale prezentowała (szczególnie wersja z przeszklonymi drzwiami).

Przykładowe opcje dodatkowe:

Pokrycie zewnętrzne wykonane z blachy nierdzewnej kwasoodpornej

Rozmiar chłodni może zostać dostosowany do potrzeb użytkownika (głębokość, szerokość, wysokość).

 

 

Uwaga: Arper produkuje chłodnie z blach nierdzewnych kwasoodpornych trwałych, służących przez wiele lat. Chłodnie wykonane ze zwykłej blachy nierdzewnej mogą być już po roku zniszczone, z zaciekami, taka blacha nie nadaje się do komór chłodniczych w których jest wilgoć oraz mogą być stosowane środki żrące (np chemiczne środki czystości lub środki pielęgnacyjne dla roślin). Arper stosuje wewnątrz elementy ze stali kwasoodpornej, tak by nasza chłodnia służyła niezawodnie w Twojej firmie przez wiele lat.