Kwestia bezpieczeństwa jest rozpatrywana przez Arper na wielu płaszczyznach.

  • Począwszy od fazy produkcji, bo jest niezwykle istotne, aby każdy mógł pracować w bezpiecznym środowisku.
  • Przez użytkowanie - każdy użytkownik oferowanych przez Arper produktów musi czuć się bezpiecznie pracując z naszymi produktami i faktycznie być bezpiecznym.
  • Po bezpieczne środowisko pracy.


Jednym z głównych celów Arper s.c. jest zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Cmentarze bywają różne, Ty wiesz najlepiej jak ciężka może być tam praca i niebezpieczna, bo jest ciasno i teren nierówny, ludzie błędy popełniają, a przede wszystkim pracuje się nad głębokim dołem. Arper oferuje wiele różnych rozwiązań pozwalających zmniejszyć ryzyko zaistnienia wypadku, w którym ktoś może ucierpieć lub innego zdarzenia które źle wpłynie na wizerunek firmy. Wszyscy wiemy że takie sytuacje się zdarzają, Arper stara się to ryzyko zminimalizować.

Podobnie wygląda kwestia bezpieczeństwa i ergonomii pracy innych, produkowanych przez nas urządzeń, np chłodni, stołów sekcyjnych itd. Jest to sprzęt na którym praca jest łatwa i zgodna z oczekiwaniami osoby na niej pracującej.

Do Ciebie należy decyzja w jaki sposób możesz rozwiązać kwestie bezpieczeństwa, bo najlepiej znasz swoje podwórko, my podsuwamy nasze rozwiązania.

Znasz swoje podwórko, podziel się z nami tymi informacjami, a jeśli będziesz zainteresowany to chętnie zaproponujemy Ci, bez żadnych zobowiązań nasze rozwiązanie.

Identycznie podchodzimy do produktów użytkowanych w miejscach takich jak prosektoria, zakłady itd. To są trwałe produkty, kiedyś, kilkadziesiąt lat temu produkowano urządzenia niezwykle trwałe, wystarczy spojrzeć np na tokarkę z 1965 roku, która działa bez żadnych problemów do dzisiaj, a dla kontrastu wystarczy kupić nową "plastikową" tokarkę z dalekiego wschodu, która po pierwszym użyciu jest do naprawy generalnej.

Nasze podejście jest takie by wszystko było trwałe, a przez to bezpieczne, pomimo intensywnego użytkowania przez wiele lat.