Zaawasowanie

Arper s.c. jest liderem w rozwoju w zakresie zaawansowanych rozwiązań dostarczanych dla branży. Tworzenie inteligentnych rozwiązań odpowiadających na dzisiejsze wymagania i oczekiwania dotyczące pracy i obsługi w szeroko rozumianej branży pogrzebowej to misja motywująca Arpera.

W procesie technologicznym wykorzystujemy między innymi najnowsze maszyny do cięcia laserem i wodą, obrabiarki numeryczne, cyfrowe giętarki, wszystko po to aby uzyskać wysoką powtarzalność oraz zgodność z założeniami technologicznymi. Nowoczesny park maszynowy to nie wszystko, ponadto wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, od renomowanych dostawców, mogących potwierdzić jakość certyfikatami, czy atestami. To wszystko składa się na najwyższą jakość każdego produktu Arper s.c.

Proces wdrożenia nowego produktu rozpoczyna się na desce kreślarskiej (no w głowach naszych lub Twojej), ale zanim trafi do Twoich rąk jest wszystko przeliczane najpierw wg obowiązujących reguł i przepisów, a następnie testowane fizycznie (coś jak w reklamie pewnej firmy z odkurzaczami) wiemy co robicie z produkowanymi przez nas wyrobami. Dlatego też jesteśmy pewni swoich produktów i gwarantujemy doskonałą jakość i długotrwałe użytkowanie. Każdy produkt jest zgodny z technologią niezależnie od terminu kiedy był wytworzony.

Zgodność z technologią oznacza, że jeśli do danego produktu X przewidziany obliczeniami jest materiał danej grubości, składzie chemicznym itp to w każdym produkcie X znajdują się wyłącznie materiały takie jak wyznaczono.

Prostota i Efektywność

Technologia prosta i jednocześnie funkcjonalna jest jednym z najbardziej wartościowych aktywów Arper s.c.. Wysokie standardy konstrukcyjne i jakościowe ustanowione przez naszych technologów, wszystkie produkty powstały w celu uzyskania jak największej funkcjonalności w codziennym użytkowaniu, a jednocześnie prostoty i trwałości w trakcie wieloletniego użytkowania. Wszystkie te korzyści Arper udostępnia Tobie. Wszystkie doświadczenia nasze i Twoje są uwzględniane w procesie tworzenia nowych i rozwoju już istniejących produktów.

 

Funkcjonalność

Produkt opuszczający Arper musi być funkcjonalny. Oznacza to, że funkcjonalność jest zawsze wyższa niż standard. Nasz produkt musi służyć w 99% jeśli nie w 100% przypadków. Np szerokość windy (jest taka że można opuszczać nawet szerokie trumny, długie z resztą też), czy szerokość chłodni (chłodnie nie są budowane dla krasnoludków czy liliputów, społeczeństwo jest coraz bardziej otyłe - dużego człowieka też musisz zmieścić z godnością! w chłodni, czyż nie? I tak dalej, tyczy się to każdego przedmiotu. Ktoś może Ci wmawiać, że 60 cm wystarczy w chłodni, nie daj się zwieść lub że 30cm na wysokość wystarczy aby włożyć każdą trumnę. Wnioski wyciągnij sam.