Szalunek Grobowy Głębinowy ASGG50 - 50cm

Szalunek grobowy ASGG50 zabezpieczający grób
Description

 Polski produkt w 100% wyprodukowany w Polsce przez polskich pracowników.

 

Szalunek ASGG50 zwany rozporami grobowymi ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo pracy na cmentarzu, szczególnie na gruntach niestabilnych, takich jak piaski i żwiry. Uwaga: istotny jest prawidłowy dobór zabezpieczenia wykopu, w tym zakresie obowiązują przepisy, które trzeba przestrzegać.

UWAGA: istnieje wiele błędnych opinii i poglądów na temat szalunków (rozpór), zdarzają się również nieuczciwi sprzedawcy wprowadzający w błąd nabywcę po to tylko by sprzedać szybko, nie patrząc na konsekwencje nieprawidłowego zastosowania/użytkowania szalunków. Bezwzględnie przed podjęciem decyzji zapoznaj się z istotnymi informacjami na temat Kiedy i jak stosować szalunki (rozpory) grobowe.

 

Ogólna charakterystyka:

Wykonany ze stopów aluminium oraz stali cynkowanej.

Lekki i poręczny, łatwy w utrzymaniu w czystości,

Odporny na warunki atmosferyczne (drewno pije wodę aluminium nie)

Standardowe światło (czyli przestrzeń otworu grobu do dyspozycji, po zamontowaniu rozpór): 90cm x 220cm

Inne wymiary wg Twoich oczekiwań możliwe są do wykonania jeśli będą zgodne z obowiązującą technologią produkcji (chodzi o wytrzymałość),

Szybki i łatwy montaż,

Szybki demontaż (w zależności od wersji),

Jeśli zamówisz co najmniej 5 poziomy szalunków otrzymasz gratis wózek roboczy ARWT do przewozu różnych elementów (np podestów, szalunków, desek itp). Wózek może być ciągniony przez meleksa lub inny pojazd serwisowy po cmentarzu. Uwaga: wózek nie jest przyczepką samochodową i nie jest przeznaczony do ruchu po drogach publicznych.

Dopuszczalna głębokość na której można zastosować szalunek Głębinowy ASGG50: 240cm licząc od poziomu gruntu. Wielkość ta może ulec zmianie jeśli grunt jest bardzo sypki i jednocześnie podmokły. Więcej informacji otrzymasz w instrukcji obsługi produktu.

Bardziej szczegółowy opis szalunku ASGG50:

  • długi bok: stop aluminium, stała długość, światło: 220cm (lub inne np 190, czy np 205 itp), wysokość: 50cm
  • krótki bok: stalowy, cynkowany, regulacja w zakresie ok 70cm do 95cm.