Produkujemy wyposażenie prosektorium, zakładu pogrzebowego, szpitala, są to między innymi stoły do mycia ciała, stoły sekcyjne, stoły robocze, stoły balsamacyjne, wózki do mycia ciała, wszystkie produkty wykonane ze stali nierdzewnej kwasoodpornej (Zwróć uwagę, że jest to stal kwasoodporna, a nie "zwykła" nierdzewka, która nie nadaje się do takich zastosowań - więcej na ten temat w dziale "Częste pytania i problemy" w menu po lewej).

Sprzęt wykonujemy wykorzystując najwyższej jakości komponenty, zwracając szczególną uwagę na detale i szczegóły które może zauważyć każdy, kto spojrzy na stół lub wózek wyprodukowany przez Arper. Prace wykonujemy z taką szybkością, aby zwrócić uwagę na każdy element. Jeśli zależy Ci na perfekcyjnym wykonaniu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zastosowanie odpowiednich materiałów najwyższej jakości, perfekcyjnie dostosowanych do pełnionej funkcji, w połączeniu ze starannością ręcznego rzemiosła pozwala na uzyskanie niezwykłych rezultatów.

Nasze stoły sprawdzają się wszędzie, gdzie wymagane są narzędzia najwyższej jakości, trwałe, ergonomiczne, dostosowane do Twoich wymagań, które niekoniecznie muszą być standardowe, a w dodatku spełniające obowiązujące przepisy. Jeśli chcesz pracować na dobrym sprzęcie zapraszamy do Arpera. Będziesz zadowolony z zamówionego u nas sprzętu.

Wiemy jak są wykorzystywane nasze produkty, wiedza ta (oraz wieloletnie doświadczenie naszych klientów) jest uwzględniana podczas procesu produkcyjnego. Oferujemy kilka standardowych modeli, niemniej i tak każdy stół robiony jest według Twojej specyfikacji. Jeśli poszukujesz stołu do specjalnego zastosowania, stołu którego znalazłeś na naszej stronie, prosimy o kontakt. Zadzwoń. Przedstawimy ofertę, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania.


Poza stołami mogą Cię zainteresować również:

1. Regały,  2. Wózki do przewożenia ciała, 3. Chłodnie. Skorzystaj z menu po lewej.


 

Stoły sekcyjne, balsamacyjne, do mycia, do ubierania, laboratoryjne

Wózek ASW200n do przewozu zwłok i kosmetyki

Wózek transportowy do przewozu ciała zmarłego. Wózek służy ...

Stół balsamacyjny do mycia i ubierania ASMO220n

Stół balsamacyjny do mycia i ubierania oraz do kosmetyki ...

Wózek do mycia i kosmetyki AWMO220n

Wózek przewożenia zwłok, do mycia ciała oraz do ubierania, ...

Stół roboczy ASP250-40n

Pomocniczy stół roboczy do prac laboratoryjnych oraz innych ...

Stół do kosmetyki nierdzewny AS200n

Stół do kosmetyki pośmiertnej i ubierania ciała, wykonany ...

Stół sekcyjny prosty ASSPn

Prosty stół sekcyjny, do sekcji zwłok.

Stół sekcyjny standardowy A3Sn

Profesjonalny stół sekcyjny do przeprowadzania sekcji zwłok ...

Stół sekcyjny serii A3SMn

W pełni profesjonalny stół sekcyjny z dodatkowymi półkami ...