Arper s.c. Cieszyn kontakt z nami

 

 

                            Arper s.c.

 Adres:                   ul. Rudowska 33

                             43-400 Cieszyn

                             województwo: śląskie, Polska


 e-mail:                   

telefon:                 33-852 06 78  - czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7.00 do 16.00

faks:                     33-852 06 78  - czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7.00 do 16.00

adres internetowy: http://arper.pl


 

Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń do nas, wyślij zapytanie, pomożemy rozwiązać problem, zazwyczaj przedstawimy ofertę w przeciągu 24-48 godzin.

 

Telefon lub faks odbierzemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7,00 do 16,00.
Maila możesz napisać o dowolnej porze, odpiszemy najszybciej jak to możliwe, zazwyczaj w podanych powyżej godzinach.

Zapraszamy zakłady, instytucje, urzędy, kościoły, firmy wykonawcze, firmy projektowe.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli wysyłając do nas zapytanie przedstawisz swoją firmę, podasz telefon do siebie, tak byśmy mogli dobrać idealne rozwiązanie do Twojego zagadnienia. Kontakt telefoniczny wykorzystamy wyłącznie do przedstawienia oferty i ewentualnych konsultacji związanych z przygotowaniem oferty do Twojego zapytania.

Dziękujemy za Wasze listy i opinie, są one niezwykle cenne. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie.

Przepraszamy, ale na anonimowe zapytania nie odpowiadamy.

 

Pozostałe informacje:

Korzystając ze strony firmy Arper sc. należy zapoznać się z informacjami umieszczonymi w działach: licencja i prawa autorskie oraz polityka prywatności (menu u góry strony). W szczególności zabrania się wykorzystywania informacji zawartych na niniejszej stronie w celach szpiegostwa przemysłowego, destrukcji oraz innych działań niezgodnych z prawem. Informacje prezentowane na stronach i podstronach www.arper.pl to prezentacja firmy, filozofii działania oraz możliwości produkcyjnych. Zabrania się powielania, wykorzystywania materiałów, informacji, produktów, zdjęć, opisów i innych tekstów w celach innych niż zamierzone przez firmę Arper s.c., czyli informacji klienta przed dokonaniem zakupu/zamówienia.

Pojęcie zrównoważony rozwój nie jest nowe, ale dopiero od niedawna staje się coraz bardziej popularnym. Arper s.c. chce dbać o przyszłość w ogólnym słowa tego znaczeniu. W zrównoważonym rozwoju ma znaczenie zarówno środowisko naturalne i jego ograniczone zasoby, jak również środowisko ludzi - społeczeństwo oraz cele gospodarcze. Wszystkie te cele są równie ważne i wszystkie one wpisują się w filozofię działania Arper s.c.

Wszystkie nasze wyroby cechuje energooszczędność, a przede wszystkim komfortowa obsługa i niezwykła skuteczność działania.

Zrównoważony rozwój to takie działanie, w którym skupiamy się na wszystkich aspektach wchodzących w zakres działania Arper s.c. Czyli:

  • Badania i rozwój (B&R) nowych produktów, rozwój produktów i technologii prowadzone są w sposób przemyślany, tak by wyeliminować wpływ na środowisko naturalne.
  • Produkcja, podobnie jak badania nad produktami, ma na celu maksymalnie ograniczyć wpływ na środowisko i społeczność.
  • Produkt gotowy ma być energooszczędny, trwały i ergonomiczny, oraz jego wpływ na środowisko musi być maksymalnie minimalny.
  • Życie rodzinne i zawodowe pracowników istnieje w symbiozie. Arper jest firmą przyjazną.

Zwracamy uwagę na to by produkty były trwałe i długo służyły użytkownikom. Podejście takie jest bardzo istotne ze względu środowiskowego - im dłużej pracuje dany produkt, to tym mniejszy jest wpływ na środowisko danego produktu. Długość wykorzystywania danego wyrobu przez użytkownika przekłada się na liczbę innych produktów, które ewentualnie należy kupić, jeśli ten pierwszy się zepsuje. Jeśli pierwszy produkt przez długi okres służy użytkownikowi, to nie trzeba zużywać środowiska na "powielanie produktu", który ten sam użytkownik musiał by kupić, by mógł zastąpić ten zepsuty. Jeśli produkt się nie psuje to nie trzeba go utylizować, co również chroni środowisko naturalne.

Trwałe urządzenia, takie jak produkowane przez Arper s.c. charakteryzują się długą żywotnością,


Efektywność energetyczna

Urządzenia wykorzystujące energię są konstruowane w ten sposób, by posiadały jak największą sprawność, dzięki czemu są oszczędne, co jest dobre zarówno dla użytkownika, jak i dla środowiska.

Recykling

Wszystkie urządzenia Arper s.c. podlegają recyklingowi i w ponad 95% mogą zostać ponownie przetworzone.

Urządzenia Arper s.c. nie powodują zanieczyszczenia wody, ani powietrza.

Arper Prestige wyjątkowa seria produktów idealnie do siebie pasujących

Seria Arper Prestige to wyjątkowa grupa produktów, zaprojektowana w spójny stylistycznie sposób, tak by każdy element pasował do siebie idealnie, współgrając wizualnie, niezależnie od konfiguracji w jakiej są używane.

Znaczek Arper Prestige gwarantuje, że niezależnie od momentu zakupu naszych produktów będą one idealnie do siebie pasowały, tworząc niezwykły wizerunek całości.

Do serii Arper Prestige należą między innymi:

Dołącz do użytkowników doskonałego sprzętu produkowanego przez Arper s.c.

Cały sprzęt będzie wyglądał idealnie, jak "z jednej parafii".

Kiedyś, ale raczej dawniej niż niedawno, produkowano przedmioty które miały być użytkowane przez 20 czy 30 lat, czy nawet dłużej. Były proste w swej istocie, chociaż niezwykle trwałe, wykonane z solidnego materiału, nadawały i nadal nadają się do naprawy, a przy poprawnym użytkowaniu zwykle działają bez napraw do dziś. Dziś produkuje, a raczej importuje się "papierowe" sprzęty, które psują się zaraz po skończeniu gwarancji, czasem nawet nie "czekają" na skończenie się okresu gwarancyjnego.

Jest kilka firm na świecie, które podchodzą do wytwarzania produktów tak jak kiedyś, Arper zalicza się do tych firm. Wytwarzamy trwałe produkty, tak by służyły przez wiele długich lat.

Nasze produkty odzwierciedlają nieustający postęp technologiczny, doceniamy Twoją pomoc w rozwoju naszych produktów, nieustannie dostosowujemy je do Twoich wymagań. Jesteś profesjonalistą w swojej pracy, znasz warunki swojej pracy czekamy na Twoje opinie. Zapraszamy.

 Winda postument namiot podest

Arper s.c. uczestniczył w targach branży pogrzebowej Nekroexpo w czerwcu 2013.

 Targi Nekroexpo 2013 Kielce

Dziękujemy wszystkim, których spotkaliśmy na Targach Memento.