Windy pogrzebowe - sprzęt do opuszczania trumien i urn przy pomocy naszych niezawodnych urządzeń, wykonanych w całości ze stali nierdzewnej kwasoodpornej, zastępuje tradycyjne ręczne opuszczanie na pasach lub linach. Nasz sprzęt do opuszczania trumien, jest efektem wieloletniego doświadczenia. Ale co najważniejsze, w naszych produktach są uwzględnione Twoje sugestie, za które dziękujemy i prosimy informować nas nadal. To dzięki Tobie sprzęt na którym pracujesz jest najwyższej jakości i funkcjonalności, nieustannie rozwijamy się dzięki Waszym uwagom i sugestiom.

Priorytetem jest niezwykła estetyka i niezawodność naszych wind pogrzebowych - gwarantujemy to, a potwierdzają to użytkownicy, określając nasze windy jako najlepsze w Polsce. Kup i przekonaj się osobiście, nie jesteś pewny - skorzystaj z programu NGWA, upewnisz się sam/sama. Zapraszamy.

Promocja: Zestaw winda AWPTE plus namiot aluminiowy Classic lub Premium 3m x 3m lub 3m x 4,5m w korzystnej cenie - kliknij po szczegóły lub zadzwoń do nas


Poza windami pogrzebowymi mogą Cię zainteresować również:

1. Kraty na wieńce i kwiaty i osłony na windę,  2. Słupki - barierki przenośne, 3. Wózki przewożenia trumien, 4. Wózki katafalki, 5. Podesty nagrobne, 6. Mównice, 7. Nagłośnienie przenośne, 8. Namioty cmentarne 9. Stojaki na wieńce i kwiaty. Skorzystaj z menu po lewej.


 

Windy pogrzebowe do opuszczania trumien i urn

Niezawodna Nierdzewna Winda pogrzebowa do opuszczania trumien AWPTE

Winda współpracuje z grawitacją przy opuszczaniu trumien. ...

Postument APWPTn podwyższający windę pogrzebową

Postument APWPTn pod windę pogrzebową. Podstawa podwyższa ...

Winda urnowa nierdzewna wysoka AMWUWn

Niezwykła Winda Urnowa to urządzenie do opuszczania urn do ...

Nierdzewna Winda pogrzebowa do opuszczania trumien AWPTR

Winda pogrzebowa do opuszczania trumien, wykonana ze stali ...

Winda do opuszczania urn I małych trumien ASWUTn

Winda do urn i małych trumien, estetyczna i kompaktowa. ...

Winda do opuszczania trumien elektryczna z żaluzją AWZE1

Winda w wersji Podstawowej i Ekskluzywnej, z ...