Postument APWPTn podwyższający windę pogrzebową

Postument APWPTn pod windę pogrzebową. Podstawa podwyższa windę AWPTE lub AWPTR, w całości wykonana ze stali nierdzewnej kwasoodpornej.
Postument APWPTn z windą pogrzebową AWPTEPostument APWPTn z windą pogrzebową AWPTE | Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć
Postument APWPTn z windą pogrzebową AWPTE
Postument APWPTn z windą pogrzebową AWPTE
Postument APWPTn z windą pogrzebową AWPTE
Postument APWPTn z windą pogrzebową AWPTE
Postument APWPTn z windą pogrzebową AWPTE
Postument APWPTn z windą pogrzebową AWPTE
Postument APWPTn windę pogrzebową AWPTE
Postument APWPTn z windą pogrzebową AWPTE
Postument APWPTn z windą pogrzebową AWPTE
Postument APWPTn z windą pogrzebową AWPTE
Description

Polski produkt, całkowicie wyprodukowany w PolsceArper Prestige wyjątkowa seria produktów idealnie do siebie pasujących

 Polski produkt w 100% wyprodukowany w Polsce przez polskich pracowników. 

 

Najnowszy element wyposażenia dodatkowego do naszych niezawodnych wind (dla modeli AWPTE i AWPTR) produkowanych przez Arper.

Prezentujemy podstawę (postument) APWPTn do wind. Każdy postument wykonujemy wykorzystując najwyższej jakości komponenty, zwracając szczególną uwagę na detale i szczegóły które może zauważyć każdy, kto spojrzy na postument APWPTn naszej produkcji. Prace wykonujemy z taką szybkością, aby zwrócić uwagę na każdy element. Jeśli zależy Ci na perfekcyjnym wykonaniu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zastosowanie odpowiednich materiałów najwyższej jakości, perfekcyjnie dostosowanych do pełnionej funkcji, w połączeniu ze starannością ręcznego rzemiosła pozwala na uzyskanie niezwykłych rezultatów.

Postument APWPTn przeznaczony jest do podwyższenia windy, jeśli chcesz by winda i trumna stała na wysokości ok 50cm, czyli trumna stoi wtedy na podobnej wysokości co na katafalku (np AKW20n).

Postument idealnie pasuje do naszych wind, stylistycznie zestaw taki wygląda jak jeden element.

AWPTE APWPTn APNS bordo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardziej szczegółowa charakterystyka:

 • W całości wykonany ze stali nierdzewnej kwasoodpornej
 • Wszystko z solidnego materiału, doskonale się prezentujące i co ważniejsze sprawdzające się w działaniu!
 • Postument jest dostosowany do windy (posiada identyczną przestrzeń roboczą - czyli światło - miejsce do wykorzystania na trumnę).
 • Prosta obsługa.
 • Wersja standardowa jest wykonana w całości ze stali nierdzewnej kwasoodpornej
 • Postument jest przystosowany do ustawiania na podeście APNS, posiada odpowiednie blokady (podobnie jak winda AWPTE i AWPTR), zapobiegające przesuwaniu urządzenia po podeście APNS.
 • Wszystkie te elementy: podest APNS, postument APWPTn, winda AWPTE (lub APWTR) idealnie ze sobą współgrają, zarówno funkcjonalnie, jak i wizualnie.
 • Postument jest wyposażony w dwa rodzaje materiałów:
  • materiał ozdobny postumentu w wybranym kolorze (np bordowy, czarny, zielony, granatowy itp.)
  • materiał na ściany grobu w wybranym kolorze (materiał ten zasłania ściany grobu od wewnątrz grobu, dzięki temu nie widać rozkopanej ziemi). Materiał na ściany grobu funkcjonuje podobnie jak materiał na ściany grobu w windzie AWPTE lub AWPTR (w windzie AWPTE lub AWPTR jest elementem dodatkowym wyposażenia).

Postument jest w pełni gotowy do pracy i jest wyłącznie elementem uzupełniającym do windy AWPTE lub AWPTR.

 


Możliwe wyposażenie dodatkowe:

Skrzynia ASTNW - skrzynia transportowa i do bezpiecznego przechowywania głównych elementów postumentu. Zapewnia bezpieczny przewóz dowolnym środkiem transportowym (np razem z narzędziami itp) z zachowanie bezpieczeństwa i pewności, że nic nie uszkodzi urządzenia.

Skrzynia na postument

Torba ATNW - torba do łatwego przenoszenia i bezpiecznego przewożenia i przechowywania postumentu. Torba wykonana jest z trwałego materiału, łatwego w utrzymaniu w czystości. Torba zabezpiecza postument przed uszkodzeniami w trakcie przenoszenia lub przewożenia.

Torbra transportowa do przenoszenia postumentu APWPTn


 

Zapraszamy do zamówienia postumentu APWPTn do naszej windy pogrzebowej. Będziesz zadowolony/zadowolona z użytkowania naszych sprzętów.