Winda urnowa nierdzewna wysoka AMWUWn

Niezwykła Winda Urnowa to urządzenie do opuszczania urn do grobowców i grobów. Niezwykły model-stojak - katafalk urnowy i winda jednocześnie.
Winda urnowa pogrzebowa AMWUWn Arper do opuszczania urnKliknij aby powiększyć zdjęcie
Winda urnowa pogrzebowa AMWUWn Arper do opuszczania urn
Winda urnowa pogrzebowa AMWUWn Arper
Winda urnowa pogrzebowa AMWUWn Arper
Winda urnowa pogrzebowa AMWUWn Arper
Winda urnowa pogrzebowa AMWUWn Arper
Winda urnowa pogrzebowa AMWUWn Arper
Winda urnowa pogrzebowa AMWUWn Arper
Winda urnowa pogrzebowa AMWUWn Arper
Winda urnowa pogrzebowa AMWUWn Arper
Winda urnowa pogrzebowa AMWUWn Arper
Winda urnowa pogrzebowa AMWUWn Arper
Winda urnowa pogrzebowa AMWUWn Arper
Description

Polski produkt, całkowicie wyprodukowany w Polsce  Polski produkt w 100% wyprodukowany w Polsce przez polskich pracowników. Arper Prestige wyjątkowa seria produktów idealnie do siebie pasujących

 Polski produkt w 100% wyprodukowany w Polsce przez polskich pracowników.

Windę można stosować wszędzie tam gdzie istnieje możliwość opuszczenia urny. Kompaktowa Mała Winda, dzięki swej uniwersalności nie ma specjalnych wymagań odnośnie stosowania. Windy wykonujemy wykorzystując najwyższej jakości komponenty, zwracając szczególną uwagę na detale i szczegóły które może zauważyć każdy, kto spojrzy na windę AMWUWn naszej produkcji. Prace wykonujemy z taką szybkością, aby zwrócić uwagę na każdy element. Jeśli zależy Ci na perfekcyjnym wykonaniu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zastosowanie odpowiednich materiałów najwyższej jakości, perfekcyjnie dostosowanych do pełnionej funkcji, w połączeniu ze starannością ręcznego rzemiosła pozwala na uzyskanie niezwykłych rezultatów.

Jest to jedyna na świecie winda nierdzewna tak wykonana, doskonale się prezentuje z bliska i z daleka, jest jednocześnie stojakiem urnowym na cmentarzu.

Doskonale będzie reprezentowała Twoją firmę, zrobi wrażenie na uczestnikach pogrzebu, a nawet w firmie jeśli będzie stała w biurze obsługi klienta.

Przeznaczenie:

AMWUWn to sprzęt do opuszczania urn do grobu (wyłącznie urn) do grobowców i do grobów tradycyjnych oraz innych zgodnych z warunkami użytkowania przedstawionymi w instrukcji obsługi urządzenia.

W opinii użytkowników naszej windy AMWUWn: Jest to najbardziej niezawodna winda dostępna na rynku. Opinia ta została wystawiona przez firmy posiadające obecnie lub pracujące wcześniej na wszystkich windach dostępnych w Polsce. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników windy pogrzebowej AMWUWn (to kolejne urządzenie po AWPTE).


Program Gwarantowana Niezawodność Wind Arper

Być może zostałeś(aś) naciągnięta przez nieuczciwego sprzedawcę gwarantującego jakość i niezawodność windy. Chcemy aby każdy nasz klient był zadowolony i w pełni świadomy dokonanego wyboru. Chcemy by każdy zdecydowany klient mógł sam się przekonać o niezawodności naszej windy. Dlatego uruchomiliśmy program NGWA. Zainteresowanym klientom oferujemy możliwość wypróbowania windy AMWUWn bezpłatnie i bez zobowiązań przez dwa tygodnie.

Więcej szczegółów w menu u góry strony lub prosimy o kontakt z nami.


Ogólna charakterystyka:

 • Przeznaczona do opuszczania urn o różnych kształtach.
 • Dopuszczalna waga urny to 25 kg. W związku z tym można opuszczać ciężkie urny np. granitowe.
 • Niezawodny napęd uruchamiany pilotem.
 • Uruchamianie przyciskiem na windzie (Drugi sposób uruchomienia windy).
 • Sprzęt w pełni kompletny i przygotowany do użycia.
 • Dedykowana ładowarka samoczynnie przestanie ładować po osiągnięciu odpowiedniego poziomu naładowania (zwróć na to uwagę).
 • Winda opuszcza do głębokości 2m - inna głębokość na życzenie.
 • Dzięki najwyższej jakości i technologii Winda działa w najtrudniejszych warunkach, począwszy od zimy po upalne lato, od deszczu po upalne słońce z jednakową sprawnością, tak tuż po zakupie jak i po kilku latach intensywnego użytkowania.
 • W innych windach wymagana jest płyta betonowa pod urną, aby winda zadziałała, winda AMWUWn tego nie potrzebuje. Działa wyłącznie pod ciężarem urny. Inne znowuż zawierają zawodne mechanizmy. winda AMWUWn jest prosta w działaniu i prosta w użytkowaniu.

Charakterystyka bardziej szczegółowa:

 • Wykonana w całości ze stali nierdzewnej kwasoodpornej.
 • Światło, czyli wielkość otworu, w którym ustawiasz urnę: 35 cm x 35 cm.
 • Jeśli sobie tego życzysz możemy zrobić światło np takie: 50 cm x 50 cm, wszystko zależy od Ciebie.
 • Dopuszczalne obciążenie: 25 kg.
 • Wysokość: 80 cm (model A80) lub 53 cm (model A53)
 • Urna opuszczana jest na pasach i podstawce (niebrudzących się, a jeśli już się zabrudzą, to niezwykle łatwo je wyczyścić).
 • Maksymalny wymiar urny - dla wygody użytkowania powinno być co najmniej po 2 cm luzu z każdego boku urny, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby tego luzu było przysłowiowe pół centymetra z każdego boku.
 • W komplecie metalowa podstawka wielokrotnego użycia pod urnę.
 • Regulowane nóżki umożliwiające ustawienie windy na nierównym terenie (np jeśli nie stosuje się podestu).

 


Możliwe wyposażenie dodatkowe:

 • Materiał ozdobny - kir: może być w kolorach takich jak: bordo, zielony, szary, granatowy, czarny lub inny z dostępnych kolorów.
 • Podest pod windę, zobacz do działu podesty.
 • Na windzie można opuścić nosidło urnowe (jako podstawkę wielokrotnego użytku (zamiast podstawki jednorazowej lub podstawki wielokrotnego użytku - bez przekładania urny z nosidła na windę). Nosidło na zdjęciu poniżej lub obok, lub w dziale z katafalkami.

 Nosidło urnowe APSUnNosidło urnowe APSUn

 • Proponujemy również specjalny pojemnik do przenoszenia oraz zabezpieczenia w trakcie transportu windy urnowej, pojemnik wykonany jest ze sklejki oraz wyposażony w uszka ułatwiające przenoszenie. Jeśli winda będzie przewożona w samochodzie dostawczym, razem z innymi narzędziami pojemnik ten skutecznie zabezpieczy windę przed ewentualnym uszkodzeniem.

Skrzynia na windę AMWUWn

 • Torba transportowa ATNMW do przenoszenia windy. Wykonana z trwałego i estetycznego materiału, ułatwia przenoszenie, przechowywania i zabezpieczenie windy AMWUWn

Torba transportowa do windy AMWUWn

 

Pojemnik AMWUWP oraz torba ATNMW są wyposażeniem dodatkowym windy AMWUWn. Polecamy.