Wózek do karawanu AWPDKP

Wózek podłogowy do karawanu (wózek karawanowy), ułatwiający załadunek trumny do karawanu, do samodzielnego montażu lub przez wyspecjalizowaną firmę.
wózek,karawan,zabudowa,'wóżek do karawanu','wóżek podłogowy','platforma do karawanu'
wózek,karawan,zabudowa,'wóżek do karawanu','wóżek podłogowy','platforma do karawanu'
wózek,karawan,zabudowa,'wóżek do karawanu','wóżek podłogowy','platforma do karawanu'
wózek,karawan,zabudowa,'wóżek do karawanu','wóżek podłogowy','platforma do karawanu'
Description

 

Polski produkt w 100% wyprodukowany w Polsce przez polskich pracowników.

Wózki wykonujemy wykorzystując najwyższej jakości komponenty, zwracając szczególną uwagę na detale i szczegóły które może zauważyć każdy, kto spojrzy na wózek AWPDKP naszej produkcji. Prace wykonujemy z taką szybkością, aby zwrócić uwagę na każdy element. Jeśli zależy Ci na perfekcyjnym wykonaniu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zastosowanie odpowiednich materiałów najwyższej jakości, perfekcyjnie dostosowanych do pełnionej funkcji, w połączeniu ze starannością ręcznego rzemiosła pozwala na uzyskanie niezwykłych rezultatów.

Wózek karawanowy wykonany w specjalnej technologii zapewni łatwy załadunek i wyładunek trumny z karawanu. Nasz wózek karawanowy został tak zaprojektowany, aby ergonomicznie można było pracować codziennie przez długi czas.

Wózek główny wysuwa się ok 50 cm od pozycji pierwotnej.

Wózek pomocniczy ułatwiający włożenie i wyjęcie trumny o różnych gabarytach z samochodu.

Wózek pomocniczy jest tak skonstruowany, że stabilnie podtrzymuje trumnę niezależnie od jej szerokości oraz od ewentualnych przechyłów karawanu (pochyła droga).

Elementy zewnętrzne wykonane są ze stali nierdzewnej kwasoodpornej, wszystko po to aby była to konstrukcja zgodna z obowiązującymi przepisami.

Jeśli chcesz sam zamontować produkowany przez nas wózek karawanowy:

Jest wyposażony w specjalne uchwyty /zaczepy ściśle mocujące go z konstrukcją karawanu, niezależnie od modelu.

Zamawiając nasz wózek karawanowy zyskujesz między innymi:

 • Produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów,
 • Produkt zgodny z obowiązującymi przepisami,
 • Produkt ergonomiczny,
 • Produkt trwały,
 • Produkt solidny, wykonany zgodnie z technologią,
 • Wózek posiada wszelkie wymagane zabezpieczenia przed samoczynnym otwarciem lub wysunięciem,
 • Jeśli potrzebujesz wózek o wymiarach inne niż standardowe, prosimy o kontakt. Wykonamy również taki wózek, wg indywidualnych ustaleń.

W naszym wózku podłogowym nie znajdziesz:

 • drewna, sklejki, OSB i innych produktów drewnopochodnych.
 • cienkiej blachy wierzchniej - cienka blacha powoduje wgniecenia i wyginanie się powierzchni pod wpływem ciężaru trumny.

Na co zwracać uwagę przy zakupie:

 • jak sądzimy czyścisz swój karawan również wewnątrz. Poszycie naszego wózka wykonane jest z blachy kwasoodpornej o grubości takiej, że możesz swobodnie wejść do karawanu i nic się nie stanie.
 • Inaczej sprawa wygląda jeśli konkurencja dostarczy Ci wózek z poszyciem o grubości 0,8mm, jeśli ktoś wejdzie do karawanu, to poszycie się wgniecie, jeśli ktoś przypadkiem położy trumnę nie tam, gdzie powinien, to poszycie wózka będzie zniszczone. Jeśli nie masz doświadczenia z grubościami blachy udaj się do najbliższego składu metalowego i sprawdź jak zachowuje się blacha o grubości 0,8mm. Nie daj się zwieść twierdzeniom, że to jest wystarczające rozwiązanie. Nie dajemy grubszej blachy z powodu rozrzutności, jest ku temu istotny powód.

Jeśli chcesz uzupełnić podłogę karawanu o elementy wykonane z blachy mazerowanej (takiej jak na wózku) zapraszamy, wytniemy wskazane przez Ciebie arkusze (kształty, rozmiary itd), tak by podłoga była identyczna tak jak na wózku.

Polecamy również zabudowę karawanów.