Zabudowa nadwozi i adaptacja samochodów specjalnych

Zabudowa i adaptacja nadwozi samochodów specjalnych. Montaż wózków podłogowych w karawanach, montaż ścian grodziowych, montaż nagłośnienia.
Description

 Polski produkt w 100% wyprodukowany w Polsce przez polskich pracowników.

Produkujemy wózek podłogowy Wózek do karawanu AWPDKP który możesz samodzielnie zamontować w swoim karawanie lub zlecić nam do zamontowania lub wykonania całej adaptacji.

Wykonujemy adaptację wnętrza samochodów wykorzystując najwyższej jakości komponenty, tak by mogły być wykorzystywane jako karawany, zwracając szczególną uwagę na detale i szczegóły które może zauważyć każdy, kto spojrzy na otwarty karawan. Prace wykonujemy z taką szybkością, aby zwrócić uwagę na każdy element montowany w samochodzie. Jeśli zależy Ci na perfekcyjnym wykonaniu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zastosowanie odpowiednich materiałów najwyższej jakości, perfekcyjnie dostosowanych do pełnionej funkcji, w połączeniu ze starannością ręcznego rzemiosła pozwala na uzyskanie niezwykłych rezultatów. Taki sposób pracy pozwala na wprowadzenie w życie bodajże każdego Twojego pomysłu.

Zabudowa obejmuje w wersji podstawowej montaż wózka podłogowego (AWPDKP) montaż podłogi wykonanej podobnie jak wózek AWPDKP z blachy mazerowanej.

Uwaga: blacha na wózku AWPDKP oraz na podłodze to blacha odpowiedniej grubości, umożliwiająca wejście do samochodu. Po wykonaniu przez nas zabudowy możesz swobodnie wejść do środka (w końcu od czasu do czasu należy wyczyścić karawan) i nie obawiać się o zniszczenie podłogi (ze względu na za cienką blachę).

Każda adaptacja karawanu jest ustalana indywidualnie i może obejmować np:

  • możliwe wykonanie całkowitej zabudowy, w tym budowa ściany grodziowej.
  • wykonanie schowków.
  • zamontowanie oświetlenia.
  • zamontowanie nagłośnienia zasilanego z instalacji samochodowej, głośniki mogą być zamontowane na dachu lub wewnątrz (widoczne po otwarciu tylnych drzwi).
  • zamontowanie zewnętrznych uchwytów na wieńce.
  • wnętrze może zostać wykończone w różnych materiałach np. skórze, tworzywach itp.
  • przyciemnienie szyb.
  • oklejenie samochodu w logo zakładu i inne napisy.
  • możliwe wykonanie innych elementów wg indywidualnych potrzeb.